Finansman Bankası Araçları (BG ve SBLC)

Posted on

Sayın Bay / Bayan,
Özel olarak kiralama için olan Fresh Cut BG, SBLC ve MTN’nin doğrudan sağlayıcılarına sahibiz. Bankamız aracı, Havacılık, Tarım, Petrol, Telekomünikasyon, Barajlar, Köprüler, Gayrimenkul ve her türlü proje gibi PPP Ticaret, İndirim, İmza Projesi (ler) i meşgul edebilir. Sunduğumuz teklifte herhangi bir aracı kurumumuz yok, ne de şoförlü tekliflerle uğraşıyoruz. Anlaşmamızda belirtildiği gibi zaman ve hassasiyetle teslim ediyoruz.
Fırsatları etkili bir şekilde kapatma yolunda ilerlememize yardımcı olmak için istek üzerine iş prosedürlerimizi sizinle paylaştığımıza memnun oluruz.
Biz, kredi, uluslararası proje finansmanı, banka garantileri, sblc, dlc ve akreditiflerin en büyük ve güvenilir sağlayıcılarıyız.

Brokerler / Temsilciler / ŞİRKET REPS’İNE BİLDİRİM: Brokerlar, işimizin hayatıdır ve sonuç olarak biz onlara saygı duyuyor, onlara değer veriyoruz ve takdir ediyoruz. Komisyoncularımıza yaptıkları her başarılı işlem için% 1 komisyon alınıyor. Bu nedenle, aracı kurumumuz ya da şirket temsilciliğiniz olmak istiyorsanız, daha fazla bilgi edinmek için e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.
Skype: http://www.manglobalinvestments
Web sitesi: http://www.manvoeurninvestments.com
E-posta: simchea@manvoeurninvestments.com VEYA funding@manvoeurninvestments.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s