Finansman Bankası Araçları (BG ve SBLC)

Posted on

Sayın Bay / Bayan,
Özel olarak kiralama için olan Fresh Cut BG, SBLC ve MTN’nin doğrudan sağlayıcılarına sahibiz. Bankamız aracı, Havacılık, Tarım, Petrol, Telekomünikasyon, Barajlar, Köprüler, Gayrimenkul ve her türlü proje gibi PPP Ticaret, İndirim, İmza Projesi (ler) i meşgul edebilir. Sunduğumuz teklifte herhangi bir aracı kurumumuz yok, ne de şoförlü tekliflerle uğraşıyoruz. Anlaşmamızda belirtildiği gibi zaman ve hassasiyetle teslim ediyoruz.
Fırsatları etkili bir şekilde kapatma yolunda ilerlememize yardımcı olmak için istek üzerine iş prosedürlerimizi sizinle paylaştığımıza memnun oluruz.
Biz, kredi, uluslararası proje finansmanı, banka garantileri, sblc, dlc ve akreditiflerin en büyük ve güvenilir sağlayıcılarıyız.

Brokerler / Temsilciler / ŞİRKET REPS’İNE BİLDİRİM: Brokerlar, işimizin hayatıdır ve sonuç olarak biz onlara saygı duyuyor, onlara değer veriyoruz ve takdir ediyoruz. Komisyoncularımıza yaptıkları her başarılı işlem için% 1 komisyon alınıyor. Bu nedenle, aracı kurumumuz ya da şirket temsilciliğiniz olmak istiyorsanız, daha fazla bilgi edinmek için e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.
Skype: www.manglobalinvestments
Web sitesi: www.manvoeurninvestments.com
E-posta: simchea@manvoeurninvestments.com VEYA funding@manvoeurninvestments.com

Leave a Reply