Top BG ve SBLC Sağlayıcılarımız

Posted on Updated on

Biz proje fon sağlayıcılarız. Dünya çapındaki kesme kenarı ve grup sermayesi fonu ile imzalayan projelerinizi finanse edebilir ve iş planınızı geliştirmenize yardımcı oluruz. Finansal enstrüman, herhangi bir üreticiden konuma bakılmaksızın mal satın almak için kullanılabilir. Krediler ve Proje Finansmanı, BG, SBLC, LC, Teminatsız kredi, doğrulanabilir Banka Taslağı ve AAA dereceli bankadan (Prime Banks) alınan diğer mali yardım konularında uzmanız.

Finansal araç, Yüksek Verimlilik Ticareti Programı veya Özel Yerleştirme Programı’na (PPP) yatırılabilir. Lütfen araç açıklamalarımıza ve leasing prosedürüne aşağıdaki şekilde bakın.

CİHAZIN AÇIKLAMASI:

1. Alet: Nakit Destekli Banka Garantisi {BG} / StandBy Akreditif {SBLC} (ICC 458/758 formatında)
2. Toplam Yüz Değeri: Eur / USD 1 Milyon (Min) ‘dan Avro / USD 50 Milyar (Max)
3. HSBC Londra / Hong Kong, Barclays Bank London, Citibank New York, Deutsch Bank Almanya ya da herhangi bir AAA Anma Bankasını düzenleyin.
4. Yaş: Bir Yıl ve Bir Gün (rulolar ve uzantılar varsa)
5. Leasing Fiyatı: Yüzde Değerin% 4 artı% 2 komisyoncu komisyonu (yalnızca işlemde aracılar varsa geçerlidir)
6. Teslimat: SWIFT MT-760
7. Ödeme: MT103 Havale
8. Sert Kopyala: 7 bankacılık gününde Gümrüklü Kurye.
Banka Garanti kira ve satışında uzmanlaşmış olarak, Doğrudan Banka Garantisi ve Dolaylı Banka Garantisi olmak üzere iki tür banka garantisi bulunmaktadır. Teminat tahvilleri, Ödeme Garantileri, Tazminat Mektubu, Teminat Menkul Kıymet Garantisi, Peşin Ödeme Garantileri, Performans Tahvil Garantisi E.T.C.
Biz, kredi, uluslararası proje finansmanı, banka garantileri, sblc, dlc ve akreditiflerin en büyük ve güvenilir sağlayıcılarıyız.

Brokerler / Temsilciler / ŞİRKET REPS’İNE BİLDİRİM: Brokerlar, işimizin hayatıdır ve sonuç olarak biz onlara saygı duyuyor, onlara değer veriyoruz ve takdir ediyoruz. Komisyoncularımıza yaptıkları her başarılı işlem için% 1 komisyon alınıyor. Bu nedenle, aracı kurumumuz ya da şirket temsilciliğiniz olmak istiyorsanız, daha fazla bilgi edinmek için e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.
Skype: www.manglobalinvestments
Web sitesi: www.manvoeurninvestments.com
E-posta: simchea@manvoeurninvestments.com VEYA funding@manvoeurninvestments.com

Leave a Reply